Mestna občina Murska Sobota

Kardoševa ulica 2
9000 Murska Sobota

T: +386 (2) 525 16 77
F: +386 (2) 525 16 15
E: mestna.obcina@murska-sobota.si

 

Matična številka: 5883172000

Davčna številka: 32339828

TRR: SI56 0128 0010 0011 405

 

Uradne ure za stranke

Ponedeljek: 8.00 – 14.30

Torek: 8.00 – 14.30

Sreda: 8.00 – 15.30

Četrtek: ni uradnih ur

Petek: 8.00 – 13.30

 

 

Uradne ure za stranke v vložišču in na blagajni

Ponedeljek: 8.00 – 14.30

Torek: 8.00 – 14.30

Sreda: 8.00 – 15.30

Četrtek: 8.00 – 14.30

Petek: 8.00 – 13.30

 

Imate še kakšno vprašanje? Kontaktirajte nas.

Pošljite nam sporočilo in z veseljem vam bomo odgovorili v čim krajšem možnem času.

Dano privolitev lahko kadarkoli prekličete z zahtevkom poslanim po elektronski pošti na mestna.obcina@murska-sobota.si ali z redno pošto na naslov Mestne občine Murska Sobota, Kardoševa ulica 2, 9000 Murska Sobota. Več informacij o obdelavi vaših osebnih podatkov in o pravicah, ki iz nje izvirajo, si lahko preberete v naši Politiki varstva osebnih podatkov, objavljeni na strani Varstvo osebnih podatkov.

Image CAPTCHA

Vpišite znake, ki jih vidite na sliki.

Župan

Zoran Hoblaj
+ 386 (2) 525 16 11
kabinet.zupana@murska-sobota.si

Direktorica mestne uprave

Milena Vöröš
+ 386 (2) 525 16 13
tajnistvo.direktorja@murska-sobota.si

Kabinet župana

Podsekretar - vodja kabineta župana

Vida Lukač
+ 386 (2) 525 16 18
vida.lukac@murska-sobota.si

Tajništvo župana

Sonja Šemen, poslovni sekretar VII/2
+ 386 (2) 525 16 11
kabinet.zupana@murska-sobota.si
sonja.semen@murska-sobota.si

Podsekretar za projekte in investicije

Štefan Cigan
+ 386 (2) 525 16 67
stefan.cigan@murska-sobota.si

Voznik funkcionarja IV

Štefan Černjavič
+ 386 (2) 525 16 79
 

Služba za notranjo revizijo

Notranji revizor - podsekretar

mag. Andreja Kovač
+ 386 (2) 525 16 34
andreja.kovac@murska-sobota.si

Služba za zaščito in reševanje

Strokovni sodelavec VII/2(II) (za ZiR ter ožje dele mestne občine)

Božo Bohar
+ 386 (2) 525 16 76
bozo.bohar@murska-sobota.si

Sekretariat za splošne zadeve

Podsekretar - vodja sekretariata

Drago Ružič
+ 386 (2) 525 16 70
drago.ruzic@murska-sobota.si

Tajništvo sekretariata za splošne zadeve - poslovni sekretar VII/2

Nataša Jančič
+ 386 (2) 525 16 13
natasa.jancic@murska-sobota.si
tajnistvo.direktorja@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za pravne in kadrovske zadeve)

Martina Šooš Horvat
+ 386 (2) 525 16 72
tinka.soos.horvat@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za mestni svet in pravne zadeve)

Sergeja Sukič, mag. prav.
+ 386 (2) 525 16 71
sergeja.sukic@murska-sobota.si

Administrator VI (za kadrovske in splošne zadeve)

Ana Svetec
+ 386 (2) 525 16 35
ana.svetec@murska-sobota.si

Hišnik IV

Igor Kouter
+ 386 (2) 525 16 78

Strokovni sodelavec V (za glavno pisarno)

Manuela Hochstetter
+ 386 (2) 525 16 77
manuela.hochstetter@murska-sobota.si

Strokovni sodelavec V (za arhiv)

Mojca Kovač
+ 386 (2) 525 16 44
mojca.kovac@murska-sobota.si

Strokovni sodelavec VII/2(II) (za področje informatike in digitalizacije)

Boris Gomiunik

+386 (0)2 525 16 33

boris.gomiunik@murska-sobota.si

Oddelek za javne finance

Podsekretar - vodja oddelka

Slavko Domjan
+ 386 (2) 525 16 40
slavko.domjan@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za javne finance)

mag. Robert Bencik
+ 386 (2) 525 16 48
robert.bencik@murska-sobota.si

Računovodja VII/2-II

Slavica Merklin
+ 386 (2) 525 16 41
slavica.merklin@murska-sobota.si

Računovodja VII/2-II

mag. Daniela Vereš
+ 386 (2) 525 16 46
daniela.veres@murska-sobota.si

Računovodja VI

Barbara Žekš
+ 386 (2) 525 16 45
barbara.zeks@murska-sobota.si

Finančnik V

Sandra Mate
+ 386 (2) 525 16 43
sandra.mate@murska-sobota.si

Knjigovodja V

Katja Ružič
+ 386 (2) 525 16 42
katja.ruzic@murska-sobota.si

Finančnik VII/1

Andrej Mesarič
+ 386 (2) 525 16 39
andrej.mesaric@murska-sobota.si

Finančnik VII/1

Barbara Flisar
+ 386 (2) 525 16 49
barbara.flisar@murska-sobota.si

Oddelek za okolje in prostor

Podsekretar - vodja oddelka

Angelca Dokl Mir
+ 386 (2) 525 16 22
angelca.dokl.mir@murska-sobota.si

Poslovni sekretar V-II

Andreja Tivadar
+ 386 (2) 525 16 69
andreja.tivadar@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za prostorsko načrtovanje)

Barbara Potočnik Gajser
+ 386 (2) 525 16 17
barbara.potocnik-gajser@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za prostor in okolje)

Bernardka Ryan
+ 386 (2) 525 16 56
bernardka.ryan@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za področje cestnega prometa)

Matej Bukovec
+ 386 (2) 525 16 58
matej.bukovec@murska-sobota.si

Oddelek za premoženjsko pravne zadeve

Vodja oddelka

Martina Caf Šaruga
+ 386 (2) 525 16 31
martina.caf-saruga@murska-sobota.si

Koordinator VII/1

Marta Mekicar
+ 386 (2) 525 16 74
marta.mekicar@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za premoženjske zadeve)

Borut Slavič
+ 386 (2) 525 16 16
borut.slavic@murska-sobota.si

Referent (za nadomestila stavbnih zemljišč)

Tadej Sever
+ 386 (2) 525 16 28
tadej.sever@murska-sobota.si

Pravnik VII/1 (za premoženjskopravne zadeve)

Iva Drvarič
+ 386 (2) 525 16 59
iva.drvaric@murska-sobota.si

Oddelek za gospodarske dejavnosti

Podsekretar - vodja oddelka

Klaudija Šadl Jug
+ 386 (2) 525 16 53
klaudija.sadl-jug@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za gospodarske dejavnosti)

Silvija Kouter
+ 386 (2) 525 16 63
silvija.kouter@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za področje javnih gospodarskih služb)

Jožica Gomboc
+ 386 (2) 525 16 61
jozica.gomboc@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za projekte in investicije)

Dušan Hauko
+ 386 (2) 525 16 60
dusan.hauko@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za evropske in druge projekte)

Doris Gumilar
+ 386 (2) 525 16 62
doris.gumilar@murska-sobota.si

Svetovalec (za komunalne dejavnosti)

Bogomir Rola
+ 386 (2) 525 16 64
bogomir.rola@murska-sobota.si

Koordinator VII/2 (za področje javnih naročil)

Petra Fartek
+ 386 (2) 525 16 65
petra.fartek@murska-sobota.si

Pravnik VII/2 (za javna naročila in pravne zadeve)

Uroš Bencak
+ 386 (2) 525 16 73
uros.bencak@murska-sobota.si

Oddelek za negospodarske dejavnosti

Podsekretar - vodja oddelka

Nada Cvetko Török
+ 386 (2) 525 16 20
nada.torok@murska-sobota.si

Koordinator  VII/1 (za negospodarske dejavnosti)

Aleksandra Režonja
+ 386 (2) 525 16 21
aleksandra.rezonja@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za področje zdravstva in socialnega varstva)

Damjan Anželj, mag. javne uprave

+ 386 (2) 525 16 29
damjan.anzelj@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za predšolsko vzgojo, šolstvo, mladino in raziskovalne dejavnosti)

mag. Darja Kadiš
+ 386 (2) 525 16 30
darja.kadis@murska-sobota.si

Višji svetovalec (za področje kulture in turizma)

Darja Potočnik
+ 386 (2) 525 16 24
darja.potocnik@murska-sobota.si

Mestni inšpektorat

Inšpektor, vodja mestnega redarstva
(pooblastilo za vodenje mestnega inšpektorata)

Denis Gjerek
+ 386 (2) 525 16 36
denis.gjerek@murska-sobota.si

Inšpektor (za komunalno nadzorstvo)

Ksenija Weiss
+ 386 (2) 525 16 50
ksenija.weiss@murska-sobota.si

Občinski redarji

Zdenko Čahuk

Klaudija Dominko Vrečič

Uroš Keuc
+ 386 (2) 525 16 32